Combo 9 mm - tai ypatingai tvirtas ir atsparus dėvėjimui įėjimo kilimėlis, skirtas naudoti ekstremalaus praeinamumo vietose- aerouostuose, traukinių stotyse, prekybos centruose, visuomeniniuose pastatuose. Combo 9 mm - modulinis surenkamas kilimas, puikiai tinkantis tiek vidaus patalpose, tiek lauke prieš įėjimus, ęsant bet kokioms oro sąlygoms.

Combo 16mm įėjimo kilimėlis lengvai susegamas tarpusavyje kartu su Combo 9 mm – paprasta, ekonomiška ir labai funkcionalu.

Combo kilimėlių sistema- tai unikali nauja koncepcija, leidžianti susikurti individualų ir nebrangų, gražų ir nepakartojamą kilimėlį Jūsų įėjimui! Ideali sistema tiems pastatams, kurių įėjimuose anksčiau nebuvo instaliuoti jokie kilimėliai.

Combo 9 mm kartu su Combo 16 mm sudaro pagrindą tekstilinio drėgmę sugeriančio kilimo klojimui. Aukščio skirtumas - 7 mm, kaip tik tinka tekstiliniams, logo, ar kitokiems kilimams instaliuoti. Kreipkitės į mus – mes pasiūlysime įvairių spalvų ir rūšių kilimėlių, ir patys viską sumontuosime Jūsų įėjime.

Tvirtas ir efektyvus kilimėlis

Combo 9 mm – atvira modulių konstrukcija – purvas subyra apačion.

unikali Combo kilimėlių kombinacija

Saugus aukštakulnių batų kulniukams !

Unikali surenkamų modulių konstrukcija

Combo moduliai lengvai sujungiami ir pjaustomi. Kilimas surenkamas tiesiog per kelias minutes, be specialių įrankių. Galima surinkti bet kokių matmenų ir formų.

Lengva ir paprasta priežiūra

Combo lengvai valomas dulkių siurbliu. Reikalui ęsant galima susukti į ritinėlį ir iššluoti po juo susikaupusį purvą.

Logo kilimėlių ir kiliminių intarpų instaliacija

Combo kilimėlių sistemą (Combo 9 mm ir Combo 16) jungiant kartu, lieka 7 mm aukščio skirtumas, į kurį instaliuojamas tekstilinis purvą ir drėgmę surenkantis kilimas. Belieka išpjauti reikiamo dydžio ir pritvirtinti jį dvipuse lipnia juosta arba klijais.

SPECIFIKACIJA:

 

Medžiaga: UV-atsparus vinilas/NBR. Atsparus riebalinėms medžiagoms.

100 % perdirbta žaliava.

Modulio matmuo: 400 x 140 mm

Pakuotė: 36 moduliai / dėžė (= 1,94 m²)

Aukštis: 9 mm

Svoris: 4,7 kg / m²

 

Atsparumas temperatūrai: -35ºC - +70ºC

Spalva: Pilka

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd