• Susisiekite: +370 699 30924
  • +370 655 66088
  • El.paštas: info@spazona.com
  • Darbo laikas I-V: 08:00-17:00

Integra įėjimo kilimėlis

  • Home
  • /
  • Integra įėjimo kilimėlis

Saugus batų kulniukams įėjimo kilimėlis

Integra įėjimo kilimėlis – tai unikali kombinacija: elegantiškas dizainas, tarpusavyje sujungiamų modulių konstrukcija ir tekstiliniai papildomi intarpai. Integra apsaugo batų

kulniukus – jie ‘’neprasmenga’’ kaip kituose įėjimų kilimėliuose, ir gali būti naudojamas daugelyje vietų- prekybos centruose, aerouostuose, geležinkelio stotyse, viešbučiuose, bankuose, mokyklose.

Modulių konstrukcija atvira, todėl purvas subyra į kilimėlio apačią. Integra modulio unikalumas yra tame, kad jis ypatingai gerai nuvalo praeivių batų purvą. Gruoblėtas paviršius ir tekstiliniai intarpai ne tik nuvalo purvą, bet ir sugeria drėgmę.

Tekstilinės juostos sudarytos iš dviejų tipų medžiagos: šiurkščios – kuri tiesiog nugremžia purvą nuo batų, ir minkštos absorbuojančios – kuri sugeria likusią drėgmę.

Sujungiamų modulių konstrukcija

Integra moduliai lengvai sujungiami tarpusavyje, galima surinkti bet kokių reikiamų matmenų, ir pjaustyti reikiamais pjūviais. Instaliavimas ir montavimas greitas, nereikia jokių specialių įrankių, užtenka plaktuko ir peilio.

Lengva ir paprasta priežiūra

Integra valymui užtenka paprasto dulkių siurblio. Integra kilimėlį galima lengvai susukti į ritinėlį ir iššluoti po juo susikaupusį purvą. Purvas dėka atviros modulių konstrukcijos subyra po kilimėliu ir nelieka ant paviršiaus.

Geras drenažas ir neslidus paviršius Integra paviršius neslidus ir saugus, o apačioje esantys drenavimo takeliai užtikrina vandens pasiskirstymą ir drenavimą. and it offers maximum drainage.

Combo taip pat galima kombinuoti su Integra. Originalu ir ekonomiška.

DUOMENYS:

Medžiaga: Chemikalams, riebalams, UV-atsparus vinilas.

Modulių matmenys: 400 x 140 mm

Pakuotė: 20 vnt. / dėžėjė (apie 1 m²)

Aukštis: 16 mm

Svoris: 11 kg / m²

Atsparumas temperatūroms: -20ºC – +70ºC

Modulio spalva: Tamsiai pilka

Tekstilės intarpai: 95 % poliamidas, 5 % poliesteris

Intarpų spalvos: mėlyna, grafito, raudona

Tekstilės intarpų spalvos- mėlyna, grafito, raudona.

Aksesuarai ir priedai:

Plastikinis 16 mm profilis

Integra plastikinis nuožulnus profilis specialiai sukonstruotas tam, kad būtų galima naudoti tose vietose, kur nėra galimybės tvirtinti į grindis, tinka vidaus ir lauko sąlygoms.

Medžiaga: UV-atspari PP/guma
Ilgis: 300 cm
Aukštis: 16 mm
Svoris: 290 g / m
Spalva: pilka

Aliuminio profilis 16/20 mm

Profilio paviršius dantytas – neleidžia paslysti ir patogu užvažiuoti įvairių vežimėlių ratukais. Atlaiko didelius svorius.

Medžiaga: anoduotas aliuminis.
Aukštis: 18 mm
Ilgis: 300 cm
Svoris: 460 g/m

Integra ankeriai

instaliavimo ankeriai naudojami didesnių, vientisų plotų kilimams. Ankeriai laikys kilimėlį tvirtai savo vietoje ir neleis slysti arba raitytis ęsant dideliems praeivių srautams arba važiuojant vežimėliams.

Medžiaga: nailonas
Aukštis: 16 mm
Spalvos: juoda ir pilka
Ø 15 mm