• Susisiekite: +370 699 30924
  • +370 655 66088
  • El.paštas: info@spazona.com
  • Darbo laikas I-V: 08:00-17:00

Kilimėliai drėgnoms patalpoms

  • Home
  • /
  • Kilimėliai drėgnoms patalpoms

 

Kilimėliai drėgnoms patalpoms

Kilimėliai drėgnoms vietoms skirti naudoti atvirose ir uždarose patalpose ten, kur dažnai būna drėgna ar šlapia: prie baseinų, prie pirčių, saunose, dušinėse, persirengimo patalpose. Jie būna kelių tipų – ruloniniai arba surenkamos modulinės konstrukcijos.

Ruloniniai – dažniausiai gaminami 60 ir 90 cm pločio, 15 m ilgio rulonais. Galima tiesiog atpjauti reikalingą kiekį ir patiesti kaip kilimėlį. Tačiau reikia nepamiršti, kad reikia valyti grindis ir po jais, todėl turi būti patogu juos iškelti valymo metu.

Moduliniai surenkami – tai 20cm x 20cm kilimėlių moduliai, kurie sujungiami tarpusavyje. Privalumas – galima surinkti bet kokios formos, matmenų (ilgio, pločio), spalvų raštų bei kombinacijų. Taip pat galima bet kada išrinkti juos, perrinkti iš naujo kitoje vietoje, kitokios formos ir t.t.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dėl atviros kilimėlių konstrukcijos vanduo greitai prateka ar išgaruoja iš po kilimėlio, o tai padeda išlaikyti grindis sausas, apsaugo nuo paslydimo, persišaldymo, masažuoja pėdas, sumažina triukšmą. Danga pagaminta iš specialaus PVC ir perdirbtų žaliavų su antigrybeliniais priedais, užkerta kelią bakterijų ir grybelio plitimui, bei atitinka visus higienos reikalavimus.

Nelaukite, kol Jūsų patalpose atsitiks nelaimė – ant šlapių grindų paslydus, gali sunkiai susižeisti žmonės. Rūpinkitės ne tik saugumu, bet ir lankytojų komfortu – vaikščioti specialiu kilimėliu jaukiau, šilčiau, saugiau! Jei pageidausite, atvyksime pas Jus, atliksime matavimus ir pasiūlysime optimaliausią instaliavimo variantą.