• Susisiekite: +370 699 30924
  • +370 655 66088
  • El.paštas: info@spazona.com
  • Darbo laikas I-V: 08:00-17:00

Kilimėlis JaguarPE Flooring

  • Home
  • /
  • Kilimėlis JaguarPE Flooring

Jaguar PE Flooring – iš modulių sujungiama grindų danga skirta vidaus patalpoms ir lauko sąlygoms. Jaguar PE Flooring puikiai atlaiko labai sunkius svorius ir gali būti naudojama įvairiuose prekybos salonuose, parodų salėse, industrijoje, gamybinėse patalpose, balkonuose, terasose, sandėliuose, skalbyklose, garažuose ir daugelyje kitų vietų.

Jaguar PE Flooring – dėl savo modulinės konstrukcijos gali būti surenkamas įvairių matmenų, formų, dizaino, spalvų kombinacijų. Konstrukcija atvira, geras drenažas kilimėlio apatinėje pusėje ir neslidus, saugus viršutinis paviršius. Galima instaliuoti ant bet kurio tvirto ir lygaus paviršiaus – asfalto, betono ir kt.

Tarpusavyje sujungiamų modulių konstrukcija

Jaguar PE Flooring moduliai lengvai montuojami, reikalui esant, pjaustomi pagal reikiamas sąlygas. Moduliams sujungti nereikia specialių įrankių – užtenka tiesiog paprasto plaktuko ir peilio.

 

 

 

 

 

Lengva priežiūra

Jaguar PE Flooring lengva ir pigu prižiūrėti – tiesiog užtenka išsiurbti dulkių siurbliu arba pakėlus iššluoti šiukšles iš po jo. Purvas tiesiog subyra į dugną – ant paviršiaus jo nelieka, todėl užtenka periodinio valymo.

Geras drenažas ir neslidus paviršius

Jaguar PE Flooring paviršius neslidus dėl iškilimų paviršiuje, o apačioje turi drenažo griovelius, dėl ko neužsilaiko drėgmė.

 

TECH. DUOMENYS:

Medžiaga: Extremalioms temperatūroms ir dėvėjimui
skirti PE-polymerai (UV-atsparus).

Atsparus daugeliui cheminių medžiagų.

100 % perdirbtų žaliavų.

Modulių matmenys: 400 x 100 mm

Pakuotė: 25 moduliai/ dėžėje (apie 1 m²)

Aukštis: 12 mm

Svoris: 3,7 kg / m²

Temperatūrų atsparumas: -35ºC – +70ºC

Spalvos: Grafito, pilka, ruda, biežinė, smėlio, šv. mėlyna,

žalia, tamsiai mėlyna, vario, balta, geltona, ir kt.