• Susisiekite: +370 699 30924
  • +370 655 66088
  • El.paštas: info@spazona.com
  • Darbo laikas I-V: 08:00-17:00

Lagune – kilimėlis drėgnoms patalpoms

  • Home
  • /
  • Lagune – kilimėlis drėgnoms patalpoms

Surenkamas modulinis kilimėlis drėgnoms patalpoms LAGUNE

Lagune – tai ideali grindų danga naudoti aplink baseinus, dušuose, spa salonuose, saunose ir persirengimo kambariuose. Unikalus dizainas leidžia vandeniui pasišalinti drenažo takeliais, o paviršius išlieka sausas, neslidus. Lagune paviršiumi vaikščioti saugu, šilta, komfortiška ir patogu basomis kojomis.

Modulinė konstrukcija, lengva surinkti

Modulinė Lagune konstrukcija leidžia surinkti kilimėlius įvairaus dizaino, matmenų, pjūvių. Todėl taupiai ir ekonomiškai galima padengti reikalingas patalpų vietas. Lagune modulių sujungimo sistema leis paprastai, greitai, nebrangiai surinkti reikiamo dydžio kilimus ir reikalui ęsant panaudoti kaip laikinas grindis.

Lengvai valoma

Lagune – lengvai ir pigiai prižiūrimas bei valomas.

Kadangi Lagune sveria nedaug – lengva susukti į rulonėlį ir išvalyti grindis. Pats kilimėlis gali būti paprastai plaunamas duše ar kita vandens srove ir mopais.

Neslidus ir Saugus paviršius

Lagune išskirtinio komforto kilimėlis su puikiu drenažu. Paviršiaus dizainas iš kart nukreipia ir paskirsto vandenį po kilimėliu, kur jis nuteka į trapus. Tokiu būdu paviršius lieka sausas ir juo saugu vaikščioti. Iškilimai paviršiuje masažuoja kojų pėdas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Higieniška

Lagune savo sudėtyje turi anti-bakterinių priedų, o tai neleidžia daugintis ir kauptis bakterijoms paviršiuje. Danga Lagune taip pat atspari daugeliui riebalinių ir cheminių medžiagų.

 

 

SPECIFIKACIJA:

Medžiaga: Antibakterinis, UV-atsparus minkštas vinilas.

100 % perdirbta žaliava.

Modulių matmenys: 200 x 200 mm

Aukštis: 9 mm

Svoris: 4,1 kg / m²

Temperatūrų atsparumas: -20ºC – +70ºC

Spalvos: Tamsi mėlyna, šviesi mėlyna, tamsiai pilka, žalia,

smėlio, rožinė.

Pakuotė: 50 vnt./ dėžė (2 m²)

Bakterinis atsparumas: Nėra augimo.