• Susisiekite: +370 699 30924
  • +370 655 66088
  • El.paštas: info@spazona.com
  • Darbo laikas I-V: 08:00-17:00

Silver Brush – įėjimo kilimėlis

  • Home
  • /
  • Silver Brush – įėjimo kilimėlis

Įėjimo kilimėlis su šepetėlių intarpais – efektyviausias valymas !!!

Silver Brush – ypatingai tvirtas, atsparus nusidėvėjimui, ilgaamžis pirminis įėjimo kilimėlis, surenkamas iš atskirų modulių. Silver Brush puikiai tarnaus tose vietose, kur reikalinga suderinti patrauklų dizainą ir funkcionalumą.

Specialiai sukonstruotas itin didelio praeinamumo vietoms, Silver Brush rekomenduojamas aerouostams, prekybos centrams, supermarketams, parduotuvėms, stotims, viešbučiams ir t.t…

Silver Brush idealiai tinka tiek išorėje tiek patalpų viduje, tose vietose, kur daug gatvės purvo yra įnešama su praeivių batais. Paraleliai išdėstytos polyamido/nailono 6.6 šepetėlių intarpų juostos labai gerai nuvalo purvą.

Specialus vinilo/NBR gumos mišinio derinys sugeria triukšmą ir apsaugo nuo paslydimo.

Silver Brush – geriausiai praeivių purvą nuvalantis įėjimo kilimėlis. Dar viena ypatinga šio kilimėlio savybė – jis surenkamas iš modulių bet kokių matmenų.

Kilimėlis negadina kulniukų, jie neprasmenga kilimėlyje !!!

Tarpusavyje sujungiami kilimėlio moduliai

Silver Brush modulius lengva surinkti ir sujungti į reikiamų matmenų kilimėlius, pjaustyti. Nereikia jokių specialių įrankių. Galima sumontuoti bet kokio ilgio, pločio, išpjauti ties kolonomis ir t.t..

Lengva ir paprasta priežiūra

Užtenka vakuuminiu siurbliu nusiurbti paviršių bei po kilimėliu esantį purvą. Silver brush- lengvai susukamas į ritinėlį valymo metu. Purvas subyra į kilimėlio apačią. Reikalui ęsant kilimėlį galima išplauti ir didele vandens srove.

Geras drenažas ir neslidus paviršius

Silver brush paviršius neslidus, o konstrukcija leidžia drėgmei lengvai pasišalinti. Geras drenažas ir atviri tarpai neleidžia vandeniui ir drėgmei kauptis paviršiuje.

Paraleliai ir tvarkingai išdėstyti šepetėliai labai gerai nuvalo sniegą, purvą, smėlį, žvyrą nuo batų bei įvairių vežimėlių ratukų.

 

Apvalūs, standūs polyamido/nailono 6.6 šepečių intarpai garantuoja optimalų funkcionalumą keleriems metams.

SPECIFIKACIJA:

Modulio medžiaga: UV-atsparus vinilas/NBR guma.

100 % perdirbta žaliava.

Šepečių medžiaga: Poliamidas/Nailonas 6.6

Modulių matmuo: 38,5 x 6,2 cm

Aukštis: 17 mm

Svoris: 8,4 kg / m²

Atsparumas temperatūroms : -35ºC – +70ºC

Šepečių spalva: juoda

Modulių spalva: Aliuminio